Tira Vento BECHEROVKA - WYSTAWY

Date Show Class Judge Note
13.10.2012 Klubowa Wystawa Sznaucerów i Pinczerów
Nowy Dwór Mazowiecki
championów Hans van den Berg (NL) Exc.4
20.05.2012 CWC Radom championów Marek Wardach (PL) Exc.1, CWC, BOS
06.05.2012 Krajowa Wystawa Dobermanów
"Dobermann Star", Łódź
championów Thord Bystrom (SE) Exc.
22.04.2012 CWC Lublin championów Richard Kinsey (GB) Exc.1, CWC, BOS, BOB
Najpiękniejszy Pies Oddziału Lublin 2012
23.10.2011 CACIB Poznań championów Oleg Yanchev (RUS) Exc.4
22.10.2011 CACIB Poznań championów Elena Yerusalimskaya (RUS) Exc.3
02.10.2011 CWC Nowy Dwór Mazowiecki championów Evgeny Lepekha (RUS) Exc.1, CWC, BOS, BOB
01.10.2011 Klubowa Wystawa Sznaucerów i Pinczerów
Nowy Dwór Mazowiecki
championów Giovanni Mosca-Tenna (I) Exc.1, CWC
26-28.08.2011 IDC - Fehervarcsurgo, Węgry championów Dr Pierluigi Pezzano (I) Exc.4
CHAMPION ŁOTWY, BALTIC CHAMPION
24.07.2011 CAC Jaunmarupe, Łotwa championów Richard Kinsey (UK) Exc.1, CQ, CAC, Najlepsza Suka 1, BOS
CHAMPION ESTONII
23.07.2011 CAC Haapsalu, Estonia championów Yvonne Cannon (IRL) Exc.1, CAC, Najlepsza Suka 1, BOS,
BOB, BOG 2
08.07.2011 Championnat de France, Paryż, Francja otwarta Asensi Peinado Pascual Exc.2
07.07.2011 Światowa Wystawa Psów, Paryż, Francja otwarta Christian Jouanchicot (FR) Exc.3
CHAMPION LITWY
19.06.2011 CAC Marijampole, Litwa championów Igoris Zizevskis (LT) Exc.1, CAC, Show Winner, BOS
22.05.2011 CWC Radom championów Jolanta Jabłońska (PL) Exc.1, CWC, BOS, BOB, BOG 2
08.05.2011 CACIB Łódź championów Istvan Csepai (HU) Exc.4
07.05.2011 Krajowa Wystawa Dobermanów
"Dobermann Star"
championów Gunther Ehrenreich (A) Exc.2, Najlepsza Brązowa Suka
01.05.2011 CACIB Opole championów Vladimir Piskay (SK) Exc.1, CWC, res.CACIB
09.04.2011 CWC Legionowo championów Bożena Kowalska-Malitka (PL) Exc.1, CWC, BOS, BOB, BOG 2
26.03.2011 CACIB Luksemburg championów Norbert Daune (D) Exc.2, res.CAC
19.03.2011 CACIB Katowice championów Mario Knoll (BRA) Exc.2
05.03.2011 CWC Jarosław championów Anna Rogowska (PL) Exc.1, CWC
27.02.2011 CACIB Arad, Rumunia championów Roni Doedjins (NL) Exc.1, CAC
CHAMPION RUMUNII, INTERNATIONAL CHAMPION
26.02.2011 CACIB Arad, Rumunia championów Vasil Carol Papp (RO) Exc.1, CAC, CACIB
20.02.2011 CACIB Presov, Słowacja championów Stefan Stefik (SK) Exc.1, CAC
19.02.2011 CACIB Rzeszów championów Galina Zhuk (BLR) Exc.1, CWC
16.01.2011 CACIB Ljubljana, Słowenia championów Guido Vandoni (I) Exc.2, res.CAC
15.01.2011 CACIB Ljubljana, Słowenia championów Petere Friedrich Berchtold (A) Exc.2, res.CAC
CHAMPION POLSKI
12.12.2010 CWC Legionowo championów Zygmunt Jakubowski (PL) Exc.1, CWC, BOS
07.11.2010 CACIB Poznań championów Anna Bogucka (PL) Exc.3
06.11.2010 CACIB Poznań championów Andrzej Szutkiewicz (PL) Exc.2, res.CACIB
10.10.2010 CWC Legionowo championów Barbara Szczepkowska (PL) Exc.2
CHAMPION SERBII
25.09.2010 CAC Senta, Serbia championów Vladimir Zizakov (RUS) Exc.1, CAC
25.09.2010 CACIB Novi Sad, Serbia championów Ludmila Nikitina (RUS) Exc.1, CAC
12.09.2010 CAC Presov, Słowacja championów Flera Cejkovska (RUS) Exc.1, CAC
03-05.09.2010 IDC Kamenny Mlyn, Słowacja pośrednia Gabriela Ridarcikova (SK) Exc.4
28.08.2010 CACIB Białystok championów Jan Gajewski (PL) Exc.1, CWC, res.CACIB
15.08.2010 CACIB Sopot championów Merete Dalgaard (DK) Exc.4
14.08.2010 Klubowa Wystawa Dobermanów
Sopot
championów Inge Eberstaller (A) Exc.3
25.07.2010 CACIB Split, Chorwacja otwarta Rafael Malo Alcmolo (E) Exc.2, res.CAC
24.07.2010 CAC Split, Chorwacja otwarta Mladen Ercegovic (SRB) Exc.2, res.CAC
23.07.2010 CACIB Split, Chorwacja otwarta Phillis Poduschka-Aigner (A) Exc.1, CAC, res.CACIB
22.07.2010 CAC Split, Chorwacja otwarta Christian Stefanescu (RO) Exc.1, CAC
20.06.2010 CACIB Szczecin pośrednia Hassi Assenmacher-Feyel (D) Exc.2
19.06.2010 CWC Lubieszyn championów Aleksander Skrzyński (PL) Exc.1, CWC
13.06.2010 CWC Lublin championów Avi Marshak (ISR) Exc.1, CWC
GRAND CHAMPION BIAŁORUSI
06.06.2010 CACIB Mińsk, Białoruś pośrednia Maciej Kozber (PL) Exc.1, CWC, CACIB
CHAMPION BIAŁORUSI
05.06.2010 CACIB Mińsk, Białoruś pośrednia Avi Marshak (ISR) Exc.1, CAC
23.05.2010 CWC Radom championów Jadwiga Niciewicz (PL) Exc.1, CWC, BOS, BOB
CHAMPION ROSJI
15.05.2010 CACIB Kaliningrad, Rosja pośrednia Piotr Król (PL) Exc.1, CAC, res.CACIB
09.05.2010 CACIB Lwów, Ukraina pośrednia Guido Vandoni (I) Exc.1, CAC
08.05.2010 CACIB Lwów, Ukraina championów Nikola Imbimbo (I) Exc.1, CAC, res.CACIB
GRAND CHAMPION BUŁGARII, BALKAN CHAMPION
04.05.2010 CACIB Sofia, Bułgarii championów Evgeniy Erusalimskiy (RUS) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
03.05.2010 CACIB Sofia, Bułgaria championów Miguel Angel Martinez (ARG) Exc.1, CAC, CACIB
CHAMPION MACEDONII
02.05.2010 CAC Macedonia championów Nikola Angelovski (MKD) Exc.1, CAC
CHAMPION CZARNOGÓRY
02.05.2010 CAC Petrovac, Czarnogóra championów Nebojsa Savicic (SRB) Exc.1, CAC
CHAMPION BUŁGARII
01.05.2010 CAC Bułgaria championów Nenad Maric (SRB) Exc.1, CAC
01.05.2010 CACIB Bar. Bułgaria championów Slobodan Milosevski (MKD) Exc.1, CAC
25.04.2010 CACIB Opole championów Tomasz Borkowski (PL) Exc.1, CWC
17.04.2010 CACIB Satu Mare, Rumunia pośrednia Anatolij Zhuk (BLR) Exc.1, CAC, res.CACIB
16.04.2010 CACIB Satu Mare, Rumunia pośrednia Anna Tits (RUS) Exc.1, CAC
10.04.2010 CWC Nowy Dwór Mazowiecki pośrednia Magdalena Kozłowska (PL) Exc.1, CWC
04.04.2010 CACIB Miskolc, Węgry pośrednia Salov Laszlo (SRB) Exc.1, CAC
03.04.2010 CACIB Miskolc, Węgry pośrednia Dojan Matakovic (HR) Exc.1, CAC
27.03.2010 CACIB Katowice pośrednia Zbigniew Ostrowski (PL) Exc.2
14.03.2010 CACIB Wilno, Litwa pośrednia Gabriela Ridarcikova (SK) Exc.1, CAC
13.03.2010 CACIB Wilno, Litwa pośrednia Inger Dahle (N) Exc.1, CAC
13.02.2010 CACIB Rzeszów pośrednia Ewa Bukład (PL) Exc.3
GRAND CHAMPION MOŁDAWII
07.02.2010 CACIB Kiszyniów, Mołdawia pośrednia Marit Sunde (N) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
CHAMPION MOŁDAWII
06.02.2010 CAC Kiszyniów, Mołdawia pośrednia Petru Mureau (RO) Exc.1, CAC
06.02.2010 CACIB Kiszyniów, Mołdawia pośrednia Cristian Stefanescu (RO) Exc.1, CAC
17.01.2010 CACIB Tromostovje, Słowenia młodzieży Olga Sinko Kupriyanova (SLO) Exc.1, Junior Winner, Best Junior,
Młodzieżowy Zwycięzca Słowenii
16.01.2010 CACIB Ljubljana, Słowenia młodzieży Fernando Madeira Rodrigues (P) Exc.1, Junior Winner
MŁODZIEŻOWY CHAMPION WĘGIER
29.11.2009 CACIB Budapeszt, Węgry młodzieży Paula Heikkinen-Leikonen (FIN) Exc.1, HPJ, Derby Winner
28.11.2009 CACIB Budapeszt, Węgry młodzieży Hartmann Gyorgy (H) Exc.1, HPJ
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
15.11.2009 CACIB Kielce młodzieży Viera Staviarska (SK) Exc.1, Junior Winner, Best Junior
10.10.2009 Światowa Wystawa Psów
Bratysława, Słowacja
młodzieży dr Pierluigi Pezzano (I),
Gabriela Ridarcikova (SK),
Luis Catalan (PL)
Exc.
09.10.2009 Grand Prix Golden Dobermann
Bratysława, Słowacja
młodzieży Barbara Corsini (I),
Hans Wiblishauser (D),
Gunter Ehrenreich (A)
Exc.4
04.10.2009 CWC Nowy Dwór Mazowiecki młodzieży Andrzej Szutkiewicz (PL) Exc.2
27.09.2009 CACIB Wrocław młodzieży Małgorzata Zakrzewska (PL) Exc.1, Junior Winner
19.09.2009 CWC Łódź młodzieży Jesper Andersson (S) Exc.2
12.09.2009 CWC Warszawa młodzieży Garcia Abad Jose Manuel (E) Exc.1, Junior Winner, Best Junior
05-06.09.2009 IDC Seregelyes, Węgry młodzieży Helmut Redtenbacher (RSA) Vg. (6 z 30 suk w klasie)
29.08.2009 CACIB Białystok młodzieży Inese Pablaka (LV) Exc.2
14.06.2009 CWC Lublin szczeniąt Igor Semenenko (UA) Vp.1, Best Puppy
17.05.2009 CWC Bydgoszcz szczeniąt Ramune Kazlauskaite (LT) Vp.1, Best Puppy
16.05.2009 Klubowa Wystawa Dobermanów
Bydgoszcz
szczeniąt Mario Mayerhofer (A) Vp.1, Best Puppy