Tira Vento FOXTROTT - WYSTAWY

RODOWÓD WYSTAWY SZKOLENIE GALERIA POTOMSTWO

 

Data Wystawa Klasa Sędzia Ocena
10.12.2016 CACIB Lublin użytkowa Richard Kinsey (BG) Exc.1, CWC, CACIB, BOB
BIS Psów Użytkowych 2
08.08.2014 ŚWIATOWA WYSTAWA PSÓW, HELSINKI, FINLANDIA użytkowa Revay Khomasuridze (RUS) Exc.
02.08.2014 CACIB Zakopane użytkowa Andrzej Stępiński (PL) Exc.1, CWC, CACIB, BOS
06.07.2014 CACIB Velka Ida, Słowacja użytkowa Rada Istvan (HU) Exc.1, CAC, CACIB
05.07.2014 CAC Velka Ida, Słowacja użytkowa Vladimir Piskay (SK) Exc.1, CAC
05.04.2014 Klubowa Wystawa Sznaucerów, Pinczerów i Czarnych Terierów
Legionowo
championów Karl Erik Johansson (S) Exc.1, CWC, ZWYCIĘZCA KLUBU 2014
ZWYCIĘZCA KLUBU POLSKI 2014
22.03.2014 CACIB Katowice championów Janusz Opara Exc.2
CHAMPION BUŁGARII
GRAND CHAMPION BUŁGARII
CHAMPION BAŁKANÓW
16.02.2014 CACIB Sofia, Bułgaria championów Nikolina Davidovska (BG) Exc.1, CAC, res.CACIB
MIĘDZYNAROWODY CHAMPION PIĘKNOŚĆI - C.I.B.

MIĘDZYNARODOWY CHAMPION WYSTAWOWY - C.I,E.

15.02.2014 CACIB Sofia, Bułgaria championów Dragan Janis (SRB) Exc.1, CAC, CACIB, BOB, BOG, BIS
CHAMPION WĘGIER
14.02.2014 CACIB Budapesz, Węgry championów Viktor Rauhoffer (HU) Exc.1, CAC
13.02.2014 CACIB Budapesz, Węgry użytkowa Erika Szokol (HU) Exc.1, CAC
CHAMPION SŁOWENII
18.01.2014 CACIB Ljubljana, Słowenia użytkowa Boris Baic (SLO) Exc.1, CAC, res.CACIB
27.10.2013 CACIB Poznań
"Poland Winner 2013"
championów Hans Wiblishauser (D) Exc.1, CWC, CACIB
ZWYCIĘZCA POLSKI 2013
26.10.2013 CACIB Poznań championów Yuri Gergel (RUS) Exc.2
19.10.2013 CACIB Lwów, Ukraina championów Papp Vasile Carol (RO) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
05.10.2013 Klubowa Wystawa Pinczerów i Sznaucerów championów Werbitskij Wyacheslav (BLR) Exc.1, CWC
07-08.09.2013 IDC 2013 - Rumunia championów Hans Wiblishauser (D),
Pierluigi Pezzano (I),
Thomas Becht (D),
Gabriela Ridarcikova (SK),
Ghunter Ehrenirech (A),
Papp Vasile Carol (RO)
Exc.
03.08.2013 CACIB Kościelisko-Kiry championów Siergiej Slukin Exc.1, CWC, CACIB
NAJLEPSZA PARA HODOWLANA z Tira Vento FINLANDIA
07.07.2013 CACIB Velka Ida, Słowacja championów Viktorija Pogodina (UA) Exc.1, CAC, CACIB
26.05.2013 CWC Płock championów Jadwiga Niciewicz (PL) Exc.1, CWC, BOS, BOB, BOG III
CHAMPION UKRAINY
25.05.2013 CACIB Lwów, Ukraina championów Dominikan Shalata (UA) Exc.1, CAC, res.CACIB
17.05.2013 ŚWIATOWA WYSTAWA PSÓW, Budapeszt, Węgry pośrednia Barbara Zanieri Corsini (I),
Hans Wiblishauser (D)
Erika Szokol (HU)
Exc.4
16.05.2013 Klubowa Wystawa Dobermanów - HDK, Budapeszt, Węgry pośrednia Tamas Dohóczki (Węgry),
Rada Istvan (Węgry),
Gunther Ehrenreich (Austria)
Exc.2, res.CAC
CHAMPION POLSKI
28.04.2013 CACIB Opole championów Andrzej Stępiński (PL) Exc.1, CWC, CACIB
CHAMPION MOŁDAWII
GRAND CHAMPION MOŁDAWII
CHAMPION AZERBEJDŻANU
GRAND CHAMPION AZERBEJDŻANU
CHAMPION GRUZJI
GRAND CHAMPION GRUZJI
ZWYCIĘZCA KAUKAZU
14.04.2013 CAC Azerbejdżan II championów Zaur Agabeyli (AZ) Exc.1, CAC, BOS, BOB
14.04.2013 CAC Gruzja II championów Tatyana Bishir (MKD) Exc.1, CAC, BOS, BOB
14.04.2013 CACIB Kiszyniów, Mołdawia championów   Exc.1, CAC, CACIB, BOB
13.04.2013 CAC Azerbejdżan I championów Svetlana Shandrovscaia (MKD) Exc.1, CAC, BOS, BOB
13.04.2013 CAC Gruzja I championów Petru Muntean (RO) Exc.1, CAC, BOS, BOB
13.04.2013 CACIB Kiszyniów, Mołdawia championów Liudmila Lavrova (MD) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
CHAMPION MACEDONII
07.04.2013 CACIB Gevgelija, Macedonia pośrednia Danilo Giorgio (I) Exc.1, CAC, res.CACIB
06.04.2013 CACIB Gevgelija, Macedonia pośrednia Igor Selimovic (HR) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
16.03.2013 CACIB Katowice championów Hans Wiblishauser (D) Exc.1, CWC, CACIB
Najlepsza Para Hodowlana lokata 4 wraz z Tira Vento FINLANDIA
03.03.2013 CAC Tallinn, Estonia championów Juta Haranene (EST) Exc.2, SK, NAJLEPSZY PIES 3,
Najlepsza Para Hodowlana lokata 4 wraz z Tira Vento FINLANDIA
02.03.2013 CAC Tallinn, Estonia championów Beata Petkevica (LV) Exc.1, SK, NAJLEPSZY PIES 2, SERT (CAC)
15.02.2013 CACIB Budapeszt, Węgry championów Tamas Torok (HU) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
14.02.2013 CACIB Budapeszt, Węgry championów Atilla Czegledi (HU) Exc.1, CAC, CACIB
02.02.2013 CACIB Rzeszów championów Andrzej Mania (PL) Exc.2
Najlepsza Para Hodowlana z Tira Vento FINLANDIA - lokata 3
CHAMPION LITWY
26.01.2013 CACIB Kaunas, Litwa pośrednia Zoran Brankovic (SRB) Exc.1, CAC, res.CACIB
20.01.2013 CAC Daugavpils, Łotwa championów Andrzej Szutkiewicz (PL) Exc.1, CQ, CAC, NAJLEPSZY PIES, BOO
13.01.2013 CACIB Ljubljana, Słowenia championów Erwin Deutscher (A) Exc.1, CAC, CACIB
ZWYCIĘZCA SŁOWENII 2013
12.01.2013 CACIB Ljubljama, Słowenia championów Olga Sinko Kupriyanova (SI) Exc.1, CAC, res.CACIB
CHAMPION BIAŁORUSI
25.11.2012 CACIB Mińsk, Białoruś pośrednia Boris Chapiro (F) Exc.1, CAC
11.11.2012 CACIB Kielce pośrednia Galina Zhuk (BLR) Exc.1, CWC
10.11.2012 CACIB Ryga, Łotwa pośrednia Jaroslav Matyas (SK) Exc.2
21.10.2012 CACIB Poznań młodzież Jan Gajewski (PL) Exc.2, vice Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2012
20.10.2012 CACIB Poznań pośrednia Danilo Giorgio (I) Exc.2
14.10.2012 CWC Nowy Dwór Mazowiecki pośrednia Bożena Kowalska-Malitka (PL) Exc.1, CWC, BOS, BOB
13.10.2012 Klubowa Wystawa Pinczerów i Sznaucerów - Nowy Dwór Mazowiecki młodzież Hans van den Berg (NL) Exc.2, vice Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2012
06.10.2012 Europejska Wystawa Psów, Bukareszt, Rumunia młodzież Zsolt Molnar (RO) Exc.2, vice Młodzieżowy Zwycięzca Europy 2012
CHAMPION RUMUNII
04.10.2012 CACIB Bukareszt, Rumunia pośrednia Hans Wiblishauser (D) Exc.1, CAC
02.10.2012 CACIB Ploeszti, Rumunia pośrednia Miguel Angel Martinez (ARG) Exc.2, res.CAC
30.09.2012 CACIB Wrocław pośrednia Olga Dolejsova (CZ) Exc.3
08.09.2012 CWC Warszawa młodzież Aleksandra Sękowska-Miros (PL) Exc.1, Młodzieżowy Zwycięzca, Najlepsza Para Hodowlana II (Tira Vento FINLANDIA)
26.08.2012 CACIB Białystok młodzież Flera Chaykovskaja (RUS) Exc.1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
12.08.2012 CACIB Sopot młodzież Elżbieta Chwalibóg (PL) Exc.1, Zwycięzca Młodzieży
07.07.2012 CACIB Warszawa młodzież Igor Vyguzov (RUS) Exc.1, Młodzieżowy Zwycięzca, Najlepszy Junior
24.06.2012 CACIB Szczecin młodzież Cristian Stefanescu (RO) Exc.2
23.06.2012 CWC Lubieszyn młodzież Magdalena Kozłowska (PL) Exc.1, Zwycięzca Młodzieży
23.10.2011 CACIB Poznań baby Olga Yancheva (RUS) Vp.1
22.10.2011 CACIB Poznań baby Elena Yerusalimskaya (RUS) Vp.1, Najlepsze BABY
02.10.2011 CWC Nowy Dwór Mazowiecki baby Evgeny Lepekha (RUS) Vp.1, Najlepsze BABY
01.10.2011 Klubowa Wystawa Sznaucerów i Pinczerów - Nowy Dwór Mazowiecki baby Galyna Kalinichenko (UA) Vp.1, Najlepsze Baby, BIS BABY 4

POWRÓT