Sant Kreal HENNESSY - WYSTAWY

RODOWÓD WYSTAWY SZKOLENIE GALERIA

 

BOB Wystawa Klasa Sędzia Ocena
18.11.2018 CACIB Poznań weteranów Waldemar Mrowiec (PL) Exc.1, Najlepszy Weteran
17.11.2018 CACIB Poznań weteranów Kateryna Pereguda (UA) Exc.1, Najlepszy Weteran
28.10.2018 CWC Pruszków weteranów Iwona Magdziarska (PL) Exc.1, Najlepszy Weteran, BOS
13.10.2018 Europejska Wystawa Psów weteranów Gabriela Ridarcikova (SK) Exc.1, Najlepszy Weteran, Zwycięzca Europy Weteranów
02.09.2018 CWC Przemyśl weteranów Dragan Babic (SRB) Exc.1, Najlepszy Weteran, BOB
26.08.2018 CWC Radom weteranów Piotr Król (PL) Exc.1, Najlepszy Weteran, BOB
BIS Weteranów 2
19.08.2018 CWC Białystok weteranów Robert Mroczko (PL) Exc.1, Najlepszy Weteran, BOB
BIS Weteranów 2
18.08.2018 CACIB Białystok weteranów Karolina Wójcik-Wonorska (PL) Exc.1, Najlepszy Weteran
21.07.2018 CACIB Konopiska weteranów Waldemar Mrowiec (PL) Exc.1, Najlepszy Weteran
09.07.2018 CWC Legionowo weteranów Bożena Kowalska-Malitka (PL) Exc.1, CWC, BOB, BOG 2
BIS Weteranów
10.06.2018 CWC Wawolnica weteranów Ewa Sitkiewicz (PL) Exc.1, Najlepszy Weteran, BIS Weteran
05.05.2018 Klubowa Pinczerów i Sznaucerów
Nowy Dwór Mazowicki
weteranów Rade Vesic (SRB) Exc.1, Zwycięzca Klubu Weteranów
Najlepszy Weteran
BIS Weteran
04.02.2018 CACIB Bydgoszcz weteranów Marina Kovalenko (RUS) Exc.1, Najlepszy Weteran
BIS Weteran 2
03.02.2018 CAC Bydgoszcz weteran Anna Winiarska (PL) Exc.1, Najlepszy Weteran
20.08.2017 CACIB Białystok weteranów Małgorzata Hałas (PL) Exc.1, Najlepszy Weteran, BOB
BIS weteranów 5
19.08.2017 Krajowa II Grupy FCI Białystok weteranów Ewa Sitkiewicz (PL) Exc.1, Najlepszy Weteran, BOS
CHAMPION POLSKI WETERANÓW
09.07.2017 CACIB Warszawa weteranów Georgiy Onishchenko (UA) Exc.1, Najlepszy Weteran
09.04.2017 CWC Nowy Dwór Mazowiecki weteranów Adam Ostrowski (PL) Exc.1, Najlepszy Weteran, BOB, BOG 3,
BIS Weteranów
08.04.2017 Klubowa Wystawa Sznaucerów, Pinczerów, Dobermanów i Czarnych Terierów
Nowy Dwór Mazowiecki
weteranów Irina Poletaeva (FIN) Exc.1, Najlepszy Weteran
BIS Weteranów 2
16.05.2013 Klubowa Wystawa Dobermanów - HDK, Budapeszt, Węgry użytkowa Tamas Dohóczki (Węgry),
Rada Istvan (Węgry),
Gunther Ehrenreich (Austria)
Exc.

klasa championship - 4 miejsce

07.07.2012 CACIB Warszawa championów Igor Vyguzov (RUS) Exc.1, CWC, CACIB,
Najlepsza Para Hodowlana
 lokata 4 z Tira Vento BALANTINES
06.05.2012 Krajowa Wystawa Dobermanów
"Dobermann Star 2012"
Łódź
użytkowa Thord Bystrom (SE) Exc.2
29.04.2012 CACIB Opole użytkowa Yana Gavrilova (RUS_ Exc.1, CWC
22.04.2012 CWC Lublin użytkowa Richard Kinsey (GB) Exc.1, CWC, BIS Par Hodowlanych 3
04.03.2012 CWC Jarosław championów Csaba Petko (HU) Exc.1, CWC, BOS, BOB
23.10.2011 CACIB Poznań użytkowa Oleg Yanchev (RUS) Exc.1, CWC
22.10.2011 CACIB Poznań użytkowa Elena Yerusalimskaya (RUS) Exc.1, CWC, res.CACIB
01.10.2011 Klubowa Wystawa Dobermanów otwarta Giovani Mosca-Tenna (I) Exc.1, CWC
ZWYCIĘZCA KLUBU 2011
26-28.09.2011 IDC 2011
Fehervarcsurgo, Węgry
championów Dr Pierluigi Pezzano (I) Exc.
14.08.2011 CACIB Sopot championów Aleksander Skrzyński (PL) Exc.1, CWC
31.07.2011 CACIB Kaliningrad, Rosja championów Stefan Stefik (SK) Exc.1, CAC, CACIB
16.07.2011 CACIB Warszawa championów Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL) Exc.1, CWC
Najlepsza Para Hodowlana 4
08.07.2011 Championnat de France
Paryż, Francja
otwarta Asensi Peinado Pascual Exc.
07.07.2011 Światowa Wystawa Psów
Paryż, Francja
otwarta Christian Jouanchicot (FR) Exc.
19.06.2011 CAC Marijampole, Litwa otwarta Igoris Zizevskis (LT) Exc.1, CAC
22.05.2011 CWC Radom otwarta Jolanta Jabłońska (PL) Exc.1, CWC
BIS Par Hodowlanych 3
CHAMPION BUŁGARII, GRAND CHAMPION BUŁGARII, CHAMPION BAŁKAN
15.05.2011 CACIB Nis, Serbia championów Martin Gschwindl (A) Exc.2, res.CAC
14.05.2011 CACIB Asenovgrad, Bułgaria championów Zoran Curcic (SRB) Exc.1, CAC, res.CACIB
13.05.2011 CACIB Asenovgrad, Bułgaria championów Georgi Hristozov (BG) Exc.1, CAC, CACIB
08.05.2011 CACIB Łódź championów Istvan Csepai (H) Exc.1, CWC
BIS Par Hodowlanych 1
07.05.2011 Krajowa Wystawa Dobermanów
"DOBERMANN STAR"
otwarta Gunther Ehrenreich (A) Exc.2
01.05.2011 CACIB Opole otwarta Vladimir Piskay (SK) Exc.1, CWC, CACIB, BOB
19.03.2011 CACIB Katowice otwarta Mario Knoll (BRA) Exc.1, CWC, res.CACIB
CHAMPION POLSKI
05.03.2011 CWC Jarosław otwarta Anna Rogowska (PL) Exc.1, CWC
CHAMPION RUMUNII
27.02.2011 CACIB Arad, Rumunia championów Roni Doedjins (NL) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
26.02.2011 CACIB Arad, Rumunia championów Vasil Carol Papp (RO) Exc.1, CAC
20.02.2011 CACIB Presov, Słowacja otwarta Stefan Stefik (SK) Exc.1, CAC
19.02.2011 CACIB Rzeszów otwarta Galina Zhuk (BLR) Exc.1, CWC
12.12.2010 CWC Legionowo otwarta Zygmunt Jakubowski (PL) Exc.1, CWC
GRAND CHAMPION MOŁDAWII
05.12.2010 CAC Kiszyniów, Mołdawia championów Igor Semenenko (UA) Exc.1, CAC
05.12.2010 CACIB Kiszyniów, Mołdawia championów Borys Aleksandrov (UA) Exc.1, CAC
CHAMPION MOŁDAWII
04.12.2010 CACIB Kiszyniów, Mołdawia championów Sergij Slukin (UA) Exc.2, res.CAC
07.11.2010 CACIB Poznań pośrednia Anna Bogucka (PL) Exc.1, CWC
06.11.2010 CACIB Poznań pośrednia Andrzej Szutkiewicz (PL) Exc.1, CWC
09.10.2010 CAC Limbazi, Łotwa pośrednia Lilia Popova (RUS) Exc.
CHAMPION SERBII
25.09.2010 CAC Senta, Serbia championów Vladimir Zizakov (RUS) Exc.1, CAC
25.09.2010 CACIB Novi Sad, Serbia championów Ludmila Nikitina (RUS) Exc.2, res.CAC
12.09.2010 CAC Presov, Słowacja pośrednia Flera Cejkovska (RUS) Exc.1, CAC
11.09.2010 CWC Warszawa pośrednia Iwona Giczela (PL) Exc.1, CWC, BOS, BOB
03-05.09.2010 IDC 2010
Kamenny Mlyn, Słowacja
pośrednia Helmut Redtenbacher (RSA) Exc.
28.08.2010 CACIB Białystok pośrednia Jan Gajewski (PL) Exc.1, CWC
CHAMPION UKRAINY
22.08.2010 CACIB Uzhgorod, Ukraina pośrednia Sanja Momcilovic (SRB) Exc.1, CAC, res.CACIB
21.08.2010 CACIB Uzhgorod, Ukraina pośrednia Stefan Popov (BG) Exc.1, CAC, res.CACIB
15.08.2010 CACIB Sopot pośrednia Merete Dalgaard (DK) Exc.4
14.08.2010 Klubowa Wsytawa Dobermanów
Sopot
pośrednia Inge Eberstaller (A) Exc.3
07.08.2010 CACIB Druskienniki, Litwa pośrednia Shamil Abrakimov (RUS) Exc.1, CAC
06.08.2010 CACIB Druskienniki, Litwa pośrednia Hassi Assenmacher-Feyel (D) Exc.2
CHAMPION CHORWACJI
25.07.2010 CACIB Split, Chorwacja pośrednia Rafael Malo Alcmolo (E) Exc.1, CAC, res.CACIB
24.07.2010 CAC Split, Chorwacja pośrednia Mladen Ercegovic (HR) Exc.1, CAC
23.07.2010 CACIB Split, Chorwacja pośrednia Phillis Poduschka-Aigner (A) Exc.1, CAC, CACIB
22.07.2010 CAC Split, Chorwacja pośrednia Cristian Stefanescu (RO) Exc.1, CAC
CHAMPION CZARNOGÓRY
21.07.2010 CAC Kotor, Czarnogóra pośrednia Zoltan Vatai (SRB) Exc.1, CAC, BOB
20.07.2010 CACIB Cetinje, Czarnogóra pośrednia Tibor Gere (SRB) Exc.1, CAC, res.CACIB
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
10.07.2010 CACIB Warszawa młodzieży Bożena Kowalska-Malitka (PL) Exc.1, Junior Winner, Best Junior
20.06.2010 CACIB Szczecin młodzieży Hassi Assenmacher=Feyel (D) Exc.2
19.06.2010 CWC Lubieszyn młodzieży Aleksander Skrzyński (PL) Exc.3
25.04.2010 CACIB Opole młodzieży Tomasz Borkowski (PL) Exc.2
10.04.2010 CWC Nowy Dwór Mazowiecki młodzieży Magdalena Kozłowska (PL) Exc.1, Junior Winner, Best Junior
28.02.2010 Klubowa Wystawa Dobermanów
ROSJA
młodzieży Valery Belyakov (RUS) Exc.2, JCC
28.02.2010 CAC Sankt Petersburg, Rosja młodzieży T. Sarmont Exc.1, CW, JCC, BEST JUNIOR, BOB
28.02.2010 CAC Sankt Petersburg, Rosja młodzieży A. Belkin Exc.2, res.JCAC
29.11.2009 Specjalistyczna Wystawa Dobermanów
Sankt Petersburg, Rosja
szczeniąt Shamil Abrakimov (RUS) Vp.1, CW, Best Black Puppy, Best Puppy
15.11.2009 Specjalistyczna Wystawa Dobermanów
Moskwa, Rosja
szczeniąt B. Petkevic Vp.1, CW, Best Black Puppy
09.10.2009 Grand Prix Golden Dobermann
Słowacja
szczeniąt Barbara Corsini (I) Vp.5
06.09.2009 IDC 2009
Seregelyes, Węgry
baby H.M. Bulo Vp.5
12.07.2009 Specjalistyczna Wystawa Dobermanów
Championship of Sankt Petersburg, Rosja
baby Hans Wiblishauser (D) Vp.3
         

POWRÓT