CurlyCo DAZZLING DANCER

RODOWÓD WYSTAWY POTOMSTWO GALERIA

WYSTAWY / DOG SHOWS

Date Show Class Judge Note
04.02.2018 Club Show
Bydgoszcz
champion Renata Niklasiewicz (PL) Exc.1, CWC, CLUB WINNER 2018, BOS
03.02.2018 CACIB Bydgoszcz champion Moray Armstrong (GB) Exc.1, CWC, CACIB, BOS
07.01.2018 CACIB Celje
Slovenia
champion Branislav Rajic (SI) Exc.1, CAC, CACIB, BOS,
SLOVENIAN WINNER 2018
06.01.2018 CACIB Celje
Slovenia
champion Hans Van Den Berg (NL) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
10.12.2017 CACIB Nitra
Slovakia
champion Daniela Radu (RO) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
GRAND CHAMPION OF SLOVAKIA
09.12.2017 CACIB Nitra,
Slovakia
champion Otakar Vondrous (CZ) Exc.1, CAC, CACIB, BOS
03.12.2017 CACIB Wels,
Austria
champion Davor Javor (HR) Exc.1, CAC, CACIB, BOS
02.12.2017 CACIB Wels,
Austria
champion Linda Volarikova (SK) Exc.1, CAC, res.CACIB
11.11.2017 World Dog Show
Leipzig, Germany
open Salvatore Tripoli (I) Exc.1, CAC-VDH
08.11.2017 CACIB Leipzig, Germany open Regine Sommer (D) Exc.1, res.CAC, res.CACIB
vice German Winner 2017
22.10.2017 CACIB Poznań
"Winner of Poland 2017"
champion Linda Volarikova (SK) Exc.1, CWC, CACIB, BOS
Winner of Poland 2017
21.10.2017 CACIB Poznań champion Renata Niklasiewicz (PL) Exc.1, CWC, CACIB, BOS
Crufts Qualification 2018
17.09.2017 Polish Club Show for Spaniels and Waterdogs
Wawrzkowizna
champion Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL) Exc.1, CWC, Club Winner, BOS
GRAND CHAMPION OF UKRAINE
26.08.2017 European Dog Show
Kiev, Ukraine
open Luis Manuel Catalan (PT) Exc.1, CAC, res.CACIB
20.08.2017 CACIB Białystok champion Janusz Opara (PL) Exc.1, CWC, CACIB, BOS
CHAMPION OF MACEDONIA, GRAND CHAMPION OF MACEDONIA, BALKAN CHAMPION
07.08.2017 CACIB Ohrid, Macedonia champion Stefan Popov (BLG) Exc.1, CAC, CACIB, BOS
06.08.2017 CACIB Ohrid, Macedonia champion Slobodan Milosevski (MK) Exc.1, CAC, CACIB, BOS
05.08.2017 CACIB Ohrid, Macedonia champion Vojislav Al-Daghistani (SRB) Exc.1, CAC, CACIB, BOS
CHAMPION OF KOSOVO, GRAND CHAMPION OF KOSOVO
04.08.2017 CACIB Peja, Kosovo champion Denis Kuzelj (BG) Exc.1, CAC, CACIB
03.08.2017 CACIB Peja, Kosovo champion Miodrag Vretenicic (MON) Exc.1, CAC, CACIB
08.07.2017 CACIB Warszawa champion Sergii Slukin (UA) Exc.1, CWC, CACIB, BOS
Kwalifikacja Cruft's 2018
02.07.2017 CACIB Velka Ida, Slovakia champion Judit Beke (HU) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
01.07.2017 CACIB Velka Ida, Slovakia champion Orsolya Vig (HU) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
10.06.2017 CWC Wąwolnica champion Krzysztof Czechowski (PL) Exc.1, CWC, BOS
BEST COUPLE
21.05.2017 CACIB Rzeszów champion Grzegorz Weron (PL) Exc.1, CWC, CACIB, BOB,
Best of Group

photos

09.04.2017 CWC Nowy Dwór Mazowiecki champion Maria Zasada (PL) Exc.1, CWC, BOB
CHAMPION OF SERBIA
26.03.2017 CACIB Vrsac, Serbia champion Savo Vujovic (MNE) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
25.03.2017 CACIB Bogatic, Serbia champion Marta Sipos (SRB) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
10-12.03.2017 CRUFT'S 2017
UK
open Martyn Ford (UK) Exc.5, VHC

photos

Club Winner 2017, Cruft's Qualification 2018,
Champion of Moldova, Grand Champion of Moldova, Super Grand Champion of Moldova,
Champion of Basarabiei, Grand Champion of Basarabiei
12.02.2017 CAC Kishiniev
Moldova
intermediate Svetlana Buianovscaia (MD) Exc.1, CAC, BOB
12.02.2017 CACIB Kishiniev
Moldova
intermediate Zoia Oleinikova (UA) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
Cruft's Qualification 2018
11.02.2017 CAC Kishiniev
Moldova
intermediate   Exc.1, CAC, BOB
11.02.2017 CACIB Kishiniev
Moldova
intermediate Augusto Benedicto S.Santos III (PHI) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
10.02.2017 CACIB Kishiniev,
Moldova
intermediate Vitaliy Belskyj (UA) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
11.12.2016 CACIB Lublin champion Andrzej Stępiński (PL) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
27.11.2016 Klubowa Spanieli i Psów Dowodnych
Bydgoszcz
champion Pavel Sulcek (CZ) Exc.1, CWC, BOB
13.11.2016 CAC Karlsruhe
Germany
champion Monika Blaha (A) Exc.1, CAC, VDH, BOB,
Sieger Karlsruhe 2016
12.11.2016 CACIB Karlsruhe
Germany
champion Gerhard Beyersdorf (D) Exc.1, CAC, VDH, CACIB, BOB
Sieger Baden-Wurttemberg 2016
30.10.2016 CACIB Poznań
Poland Winner 2016
champion Eugenia Fendler (PL) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
POLAND WINNER 2016
INTERNATIONAL CHAMPION
09.10.2016 CACIB Lipica, Slovenia champion Laurent Pichard (CH) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
08.10.2016 CACIB Lipica, Slovenia champion Andrzej Kaźmierski (PL) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
Cruft's Qualification 2017
11.09.2016 CACIB Osijek, Croatia champion Monika Blaha (A) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
10.09.2016 CACIB Osijek, Croatia champion Adriano Kandias (RS) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
Cruft's Qualification 2017

photo

26.08.2016 European Dog Show
Bruxell, Belgium
open Simons Alfonso (NL) Exc.2

photos

22.08.2016 CACIB Sopot champion Viera Vitkova (SK) Exc.1, CWC, CACIB, BOB
21.08.2016 Krajowa Wystawa 8 Grupy FCI
Sopot
champion Elżbieta Sobieszczańska (PL) Exc.1, CWC, BOB
26.06.2016
Afternoon
European Spaniel Special Show
Antwerpen, Belgium
open Stewart Cummings (IRL) Exc.1, CAC, BOB
26.06.2016
Morning
European Spaniel Special Show
Antwerpen, Belgium
open Lizette Delvaux (B) Exc.1, CAC, BOB, BIS 3
03.07.2016 CACIB Velka Ida, Słowacja champion Jaroslav Matyas (SK) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
02.07.2016 CAC Velka Ida, Słowacja champion Viera Vitkova (SK) Exc.1, CAC, BOB
25.06.2016 Światowa Wystawa Psów - Moskwa, Rosja
World Dog Show, Moscow, Russia
open Luis Manuel Calado Catalan (PL) Exc.2, res.CAC

photos

05.06.2016 CACIB Budapeszt, Węgry intermediate Kardos Vilmos (HU) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
04.06.2016 CACIB Budapeszt, Węgry intermediate Branislav Rajic (SLO) Exc.1, CWC, CACIB, BOB,
Grand Prix 2016 Winner
03.06.2016 CACIB Budapeszt, Węgry intermediate Jakkel Tamas (HU) Exc.1, CWC, CACIB, BOB
CHAMPION OF MONTENEGRO
GRAND CHAMPION OF MONTENEGRO
ADRIATIC CHAMPION
MEDITERRANEAN CHAMPION
22.05.2016 CACIB Canj, Czarnogóra champion Zika Mitrovic (SRB) Exc.1, CAC, CACIB, BOB

photos

21.05.2016 CACIB Budva, Czarnogóra champion Dragan Krstic (SRB) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
CHAMPION OF POLAND
15.05.2016 CACIB Łódź champion Bertil Lundgrn (S)
BOG - Petra Junehall (S)
Exc.1, CWC, CACIB, BOB, BOG 4

photos

CHAMPION OF UKRAINE
08.05.2016 CACIB Lwów, Ukraina champion Piotr Król (PL) Exc.1, CAC, CACIB, BOB

photos

07.05.2016 CACIB Lwów, Ukraina champion Zaza Omarov (GEO) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
CHAMPION OF MACEDONIA
17.04.2016 CACIB Gevgelija, Macedonia intermediate Kosta Gligorievski (MK) Exc.1, CAC, CACIB, BOB, BOG 2

photos

16.04.2016 CACIB Gevgelija, Macedonia intermediate Antoan Hlebanov (BG) Exc.1, CAC, CACIB, BOB, BOG 2
10.04.2016 CWC Nowy Dwór Mazowiecki champion Yuri Gergel (UA) Exc.1, CWC, BOB
CHAMPION OF ROMANIA
CHAMPION OF ROMANIA CUM LAUDAE
03.04.2016 CACIB Bistrita, Ruminia champion Csaba Zsolt Lokodi (RO) Exc.1, CAC, CACIB, BEST FEMALE, BOB, BOG 2

photos

02.04.2016 CACIB Bistrita, Rumunia champion Crstina Epuras (RO) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
06.03.2016 CACIB Wilno, Litwa intermediate Irina Poletaeva (FI) Exc.1, CAC, CACIB, BOS

photos

05.03.2016 CACIB Wilno, Litwa intermediate Hans Van Den Berg (NL) Exc.1, CAC, CACIB, BOS, Lithuanian Winner 2016
07.02.2016 CACIB Brno, Czechy intermediate Linda Volarikova (SK) Exc.1, CAC, CACIB, BOB

photos

06.02.2016 CACIB Brno, Czechy intermediate Korda Frantisek (CZ) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
17.01.2016 CACIB Ljubljana, Słowenia intermediate Erwin Deutscher (A) Exc.1, CAC, CACIB, BOB, Slovenian Winner 2016

photos

16.01.2016 CACIB Ljubljana, Słowenia intermediate Stefan Sinko (SLO) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
06.12.2015 CACIB Kassel
Niemcy
intermediate Herbert Klemann (DE) Exc.1, CAC, VDH, CACIB, BOB
05.12.2105 CAC Kassel
Niemcy
intermediate Guido Schafer (DE) Exc.1, CAC, VDH, BOB
21.11.2015 Club Show
Kielce
youth Krystyna Opara (PL) Exc.1, Junior Winner,
Junior Club Winner 2015,
Best Junior, BOB
08.11.2015 CACIB Poznań
Poland Winner 2015
youth Renata Niklasiewicz (PL) Exc.1, Junior Winner, Best Junior
JUNIOR WINNER OF POLAND 2015
BOB
Cruft's Qualification 2016
25.10.2015 CACIB Bratysława
Słowacja
intermediate Marko Lepasaar (EST) Exc.1
JUNIOR CHAMPION OF SLOVAKIA
24.10.2015 CACIB Bratysława
Słowacja
youth Alexey Belkin (RU) Exc.1, CAJC, JBOB, BOB
23.10.2015 CWC Zabrze intermediate Andrzej Kaźmierski (PL) Exc.1, CWC, BOB
27.09.2015 CACIB Tulln, Austria intermediate Jana Janekova (SK) Exc.1, CACA, CACIB, BOB
AUSTRIAN WINNER 2015
26.09.2015 CACIB Tulln, Austria intermediate Monika Blaha (A) Exc.1, CACA, res.CACIB
JUNIOR EUROPEAN WINNER 2015
06.09.2015 European Dog Show 2015
Oslo, Norway
youth Frank Bjerklund Exc.1, res.CERT, 2 BEST FEMALE, BEST JUNIOR
EUROPEAN JUNIOR WINNER 2015
05.09.2015 Norweski Klub Spaniela youth   Exc.1, BOB Junior, BEST BITCH 2, res.CERT,
NORWEGIAN JUNIOR CLUB WINNER 2015
02.08.2015 CACIB Zakopane youth Leszek Salamon (PL)
Zofia Konderla (PL)
Exc.1, Junior Winner, Best Junior, BOB
BOG 4

photos

11.07.2015 CACIB Warszawa youth Andrzej Szutkiewicz (PL) Exc.1, Junior Winner, Best Junior, BOB
Qualified for Cruft's 2016

photos

05.07.2015 CACIB Velka Ida
Slovakia
youth Jaroslav Matyas (SK) Exc.1, Junior Winner, Best Junior, BOB
04.07.2015 CAC Velka Ida
Slovakia
youth Erdos Laszlo (HU) Exc.1, Junior Winner, Best Junior, BOB
JUNIOR WORLD WINNER 2015
11.06.2015 World Dog Show 2015

Milano, Italy

youth Maria Ceccarelli (I) Exc.1, Junior World Winner

photos

17.05.2015 CWC Radom youth Grzegorz Weron Exc.1, CWC, BOB, BOG, BIS 4
JUNIOR MIDDLE EAST EUROPEAN WINNER 2015
JUNIOR MIDDLE EAST EUROPEAN CHAMPION
JUNIOR CHAMPION OF MODLOVA
JUNIOR GRAND CHAMPION OF MODLOVA
JUNIOR CHAMPION OF BASARABIEI
03.05.2015 CACIB Kishiniev, Moldova youth Denis Kuzelj (BG) Exc.1, JCAC, JBOB, BOB
02.05.2015 CACIB Kishiniev, Moldova youth Miodrag Vretenicic (MON) Exc.1, JCAC, JBOB, BOB
JUNIOR CHAMPION OF MACEDONIA
26.04.2015 CACIB Gevgelija
Macedonia
youth Mile Aleksoski (MKD) Exc.1, JCAC, JBOB, BOB
25.04.2015 CACIB Gevgelija
Macedonia
youth Ratibor Cekic (SRB) Exc.1,JCAC, JBOB, BOB
JUNIOR CHAMPION OF POLAND
19.04.2015 CWC Lublin youth Monika Cyperling (PL) Exc.1, Junior Winner, Best Junior,
BOB, BOG
12.04.2015 CWC Nowy Dwór Mazowiecki youth Mirosław Olejnik (PL) Exc.1, Junior Winner, Best Junior, BOB,
BOG 4
21.03.2015 CACIB Katowice youth Grzegorz Weron (PL) Exc.1, Junior Winner, Best Junior
BOB
08.03.2015 CACIB Drzonków puppy Pero Bozhinovski (MK) Vp.1, Best Puppy

photos

18.01.2015 CACIB Ljubljana "Slovenian Winner 2015"
Slovenia
puppy Pierluigi Buratti (I) Vp.1, Best Puppy

photos

17..01.2015 CACIB Ljubljana
Slovenia
puppy Vlado Bogdanovic (SLO) Vp.1, Best Puppy
12.01.2015 CACIB Nitra
Slovakia
puppy Eva Felszeghyova (SK) Vp.1, Best Puppy
11.01.2015 CACIB Nitra
Slovakia
puppy Petr Studenik (CZ) Vp.1, Best Puppy
23.11.2014 Spaniels and Water Dogs Club Show
Bydgoszcz
minor puppy Milos Kaspar (CZ) Vp.1, Best Minor Puppy
BIS Minor Puppy 3