23.09.2019

15.09.2019 - CWC Krosno
sędzia/judge: MIrosław Credo Olejnik (PL)

25.08.2019

25.08.2019 - CWC Radom
sędzia: Milena Seidel (PL)

  • Tira Vento LORD OF THE DANCE - klasa młodzieży / youth class - Exc.1, Junior Winner

  • Cuboglach REED DAGGER - klasa championów / champion class - Exc.1, CWC, BOB

  • Tira Vento LADY OF THE MAGIC FLOWERS - klasa mlodzieży / youth class - Exc.1, Junior Winner, Best Junior, BOS


14.05.2019

14.05.2019 - European Dog Show - Wels, Austria
sędzia/judge: Sean Delmar (IRL)

  • Tira Vento LORD OF THE DANCE - klasa młodzieży / youth class - Exc.1, EUROPEAN JUNIOR WINNER 2019

  • Cuboglach REED DAGGER - klasa championów / champion class - EUROPEAN VICE WINNER 2019

  • Tira Vento LADY OF THE MAGIC FLOWERS - klasa mlodzieży / youth class - Exc.1, EUROPEAN JUNIOR WINNER 2019, BEST JUNIOR

  • CurlyCo DAZZLING DANCER - klasa championów / champion class - Exc.1, EUROPEAN WINNER 2019


12.05.2019

12.05.2019 - CACIB Luxembourg
sędzia/judge: Karl E. Berge (NO)

Fredzio & Dusia ukończyli Championat Luksemburga


28.04.2019

28.04.2019 - CACIB Opole
sędzia/judge: Igor Vyguzov (MNE)


13.04.2019

13.04.2019 - 2 x CWC Grudziądz
sędzia/judge: Aneta Dopierała (PL)

2nd show
sędzia/judge: Tomasz Kuszyk (PL)

 


07.04.2019

07.04.2019 - CACIB Bistrita, Romania
sędzia/judge: Anca Diana Giura (RO)

06.04.2019 - CACIB Bistrita, Romania
sęzia/judge: Antoaneta Penkova (BG)

  • Cuboglach REED DAGGER - klasa championów / champion class - Exc.1, CAC, CACIB, BOB, BOG 1 - finished Champion of Romania Cum Laudae

  • Tira Vento LORD OF THE DANCE - klasa młodzieży / youth class - Exc.1, JCAC, JBOB - Finished Junior Champion of Romania

  • Tira Vento LADY OF THE MAGIC FLOWERS - klasa mlodzieży / youth class - Exc.1, JCAC, BOS - Finished Junior Champion of Romania

06.04.2019 - CAC Bistrita, Romania
sędzia/judge: Anna Maria Tarjan (HU)

  • Cuboglach REED DAGGER - klasa championów / champion class - Exc.1, CAC, BOB, BOG 2

  • Tira Vento LORD OF THE DANCE - klasa młodzieży / youth class - Exc.1, JCAC, JBOB, HBOG 3

  • Tira Vento LADY OF THE MAGIC FLOWERS - klasa mlodzieży / youth class - Exc.1, JCAC, BOS


31.03.2019

31.03.2019 - CACIB Warszawa
sędzia/judge: Anna Bogucka (PL)


17.03.2019

17.03.2019 - CAC Jarosław
sędzia/judge: Milena Seidel (PL)


09.02.2019

09.02.2019 - CACIB Katowice
sędzia/judge: Grzegorz Robak (PL)

  • Cuboglach REED DAGGER - klasa championów / champion class - Exc.1, CAC, CACIB, BOB

  • CurlyCo DAZZLING DANCER - klasa championów / champion class - Exc.1, CAC, CACIB, BOS

  • Tira Vento LORD OF THE DANCE - klasa szczeniąt/puppy class - Vp.1, Best Puppy


19.01.2019

19.01.2019 - CACIB Lubin
sędzia/judge: Maria Zasada (PL)


13.01.2019

12-13.01.2019 - CAC Brodnica
sędzia/judge: Mirek Olejnik (PL)

  • Cuboglach REED DAGGER - klasa championów / champion class - Exc.1, CAC, BOB, BOG, BIS 3

  • CurlyCo DAZZLING DANCER - klasa championów / champion class - Exc.1, CAC, BOS

  • Tira Vento LADY OF THE MAGIC FLOWERS - klasa szczeniąt/puppy class - Vp.1, Best Puppy


Archiwum Nowości 2018
Archiwum Nowości 2017
Archiwum Nowości 2016