Tira Vento MALIBU - WYSTAWY

RODOWÓD WYSTAWY SZKOLENIE GALERIA POTOMSTWO

 

Data Wystawa Klasa Sędzia Ocena
01.10.2011 Klubowa Wystawa Sznaucerów i Pinczerów
Legionowo
championów Galyna Kalinichenko (UA) Exc.1, CWC
16.01.2011 CACIB Ljubljana, Słowenia użytkowa Guido Vandoni (I) Vg.
CHAMPION SŁOWENII
15.01.2011 CACIB Ljubljana, Słowenia użytkowa Peter Friedrich Berchtold (A) Exc.1, CAC
CHAMPION SŁOWACJI
12.09.2010 CAC Presov, Słowacja championów Flera Cejkovska (RUS) Exc.1, CAC,
Zwycięzca Słowacji 2010
28.08.2010 CACIB Białystok championów Jan Gajewski (PL) Exc.3
14.08.2010 Klubowa Wystawa Dobermanów, Sopot championów Merete Dalgaardn (DK) Vg.
25.07.2010 CACIB Split, Chorwacja championów Rafael Malo Alcmolo (E) Exc.2, res.CAC
24.07.2010 CAC Split, Chorwacja championów Mladen Ercegovic (SRB) Exc.1, CAC
CHAMPION CHORWACJI
23.07.2010 CACIB Split, Chorwacja championów Phillis Poduschka-Aigner (A) Exc.1, CAC, res.CACIB
22.07.2010 CAC Split, Chorwacja championów Cristian Stefanescu (RO) Exc.1, CAC
20.06.2010 CACIB Szczecin championów Hassi Assenmacher-Feyel (D) Exc.3
19.06.2010 CWC Lubieszyn championów Aleksander Skrzyński (PL) Exc.2
13.06.2010 CWC Lublin championów Avi Marshak (ISR) Exc.1, CWC
CHAMPION ROSJI
15.05.2010 CACIB Kaliningrad, Rosja championów Piotr Król (PL) Exc.1, CAC
09.05.2010 CACIB Lwów, Ukraina championów Guido Vandoni (I) Exc.1, CAC, res.CACIB
08.05.2010 CACIB Lwów, Ukraina championów Nikola Imbimbo (I) Exc.2, res.CAC
CHAMPION MACEDONII
02.05.2010 CAC Macedonia championów Nikola Angelovski (MKD) Exc.1, CAC
CHAMPION CZARNOGÓRY
02.05.2010 CAC Petrovac, Czarnogóra championów Nebojsa Savicic (SRB) Exc.1, CAC
CHAMPION BUŁGARII
01.05.2010 CAC Bułgaria championów Nenad Maric (SRB) Exc.1, CAC
01.05.2010 CACIB Bar, Macedonia championów Slobodan Milosevski (MKD) Exc.1, CAC
25.04.2010 CACIB Opole championów Tomasz Borkowski (PL) Exc.1, CWC, res.CACIB
17.04.2010 CACIB Tromostovje, Słowenia championów Olga Sinko_kupriyanova (SLO) Exc.1, CAC
CHAMPION MOŁDAWII
07.04.2010 CACIB Kiszyniów, Mołdawia championów Marit Sunde (N) Exc.1, CAC, CACIB
06.04.2010 CACIB Kiszyniów, Mołdawia championów Cristian Stefanescu (RO) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
06.04.2010 CAC Kiszyniów, Mołdawia championów Petru Mureau (RO) Exc.1, CAC, BOB
CHAMPION RUMUNII
18.04.2010 CACIB Satu Mare, Rumunia championów Anatolij Zhuk (BLR) Exc.1, CAC, res.CACIB
17.04.2010 CACIB Satu Mare, Rumunia championów Anna Tits (RUS) Exc.1, CAC, CACIB
10.04.2010 CWC Nowy Dwór Mazowiecki championów Magdalena Kozłowska (PL) Exc.1, CWC
27.03.2010 CACIB Katowice championów Zbigniew Ostrowski (PL) Exc.1, CWC, res.CACIB
CHAMPION LITWY
14.02.2010 CACIB Wilno, Litwa championów Gabriela Ridarcikova (SK) Exc.1, CAC
13.02.2010 CACIB Wilno, Litwa championów Inger Dahle (N) Exc.1, CAC
13.02.2010 CWC Rzeszów championów Ewa Bukład (PL) Exc.1, CWC
16.01.2010 CACIB Ljubljana, Słowenia championów Fernando Madeira-Rodrigues (P) Exc.1, CAC
29.11.2009 CACIB Budapeszt, Węgry championów Paula Heikkinen-Leikonen (FIN) Exc.2, res.CAC
INTERNATIONAL CHAMPION
28.11.2009 CACIB Budapeszt, Węgry championów Gyorgy Harmann (H) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
15.11.2009 CACIB Kielce championów Viera Staviarska (SK) Exc.1, CWC
10.10.2009 Światowa Wystawa Psów
Bratysława, Słowacja
otwarta dr Pierluigi Pezzano (I);
Gabriela Ridarcikova (SK);
Luis Catalan (P)
Exc.2
09.10.2009 Grand Prix Golden Dobermann
Bratysława, Słowacja
otwarta Barbara Corsini (I);
Hans Wiblishauser (D);
Gunter Ehrenreich (A)
Exc.4
04.10.2009 CWC Nowy Dwór Mazowiecki championów Andrzej Szutkiewicz (PL) Exc.1, CWC
27.09.2009 CACIB Wrocław championów Małgorzata Zakrzewska (PL) Exc.1, CWC
20.09.2009 CAC Mateszalka, Węgry championów Janos Torok (HU) Exc.1, CAC
19.09.2009 CWC Łódź championów Jesper Andersson (S) Exc.1, CWC
12.09.2009 CWC Warszawa championów Garcia Abad Jose Manuel (E) Exc.1, CWC, BOS
05-06.09.2009 IDC Seregelyes, Węgry otwarta Jose Maria Bulo (E) Exc.2
29.08.2009 CACIB Białystok championów Inese Pablaka (LV) Exc.1, CWC, res.CACIB
23.08.2009 CACIB Wels, Austria championów Horst Kliebenstein (D) Exc.2
22.08.2009 CACIB Wels, Austria championów Hans Wiblishauser (D) Exc.3
26.07.2009 CACIB Split, Chorwacja championów Zlatko Kraljic (HR) Exc.2
25.07.2009 CAC Split, Chorwacja championów Javier Sanchez (E) Exc.1, CAC
24.07.2009 CACIB Split, Chorwacja championów Hans v.d. Berg (NL) Exc.1, CAC
23.07.2009 CAC Split, Chorwacja championów Eugeny Kaplauskas (RUS) Exc.1, CAC
CHAMPION ESTONII
12.07.2009 CAC Valga, Estonia championów Evert Wieldreaaijer (NL) Exc.1, 1 Najlepszy Pies,
SERT, BOS, BOB
11.07.2009 CAC Priekuli, Estonia championów Juta Haranen (ESTO) Exc.1, CQ, 4 Najlepszy Pies
14.06.2009 CWC Lublin championów Igor Semenenko (UA) Exc.1, CWC
07.06.2009 CAC Kaunas, Litwa championów Maria Bruska (PL) Exc.1, CAC
24.05.2009 CWC Radom championów Ryszard Broll (PL) Exc.1, CWC
17.05.2009 CWC Bydgoszcz pośrednia Ramune Kazlauskaite (LT) Exc.1, CWC
16.05.2009 Klubowa Wystawa Dobermanów
Bydgoszcz
pośrednia Mario Mayerhofer (A) Exc.1, CWC,
Najlepszy Brązowy Pies
CHAMPION SERBII
10.05.2009 CACIB Paracin, Serbia pośrednia Zoltan Vatai (SRB) Exc.1, CAC
09.05.2009 CACIB Sivac, Serbia championów Zoran Lolic (SRB) Exc.1, CAC
CHAMPION UKRAINY
03.05.2009 CAC Lwów, Ukraina pośrednia Carmen Gil Polo (E) Exc.1, CAC
02.05.2009 CACIB Lwów, Ukraina championów Witalij Chizniak (UA) Exc.2, res.CAC
19.04.2009 CWC Lublin championów Bożena Kowalska-Malitka (PL) Exc.1, CWC
CHAMPION POLSKI
04.04.2009 CWC Nowy Dwór Mazowiecki otwarta Barbara Szczepkowska (PL) Exc.1, CWC
29.03.2009 CAC Nitra, Słowacja pośrednia Tibor Havelka (SK) Exc.1, CAC
28.03.2009 CACIB Luksemburg pośrednia Michael Drennan (IRL) Exc.3
21.03.2009 CACIB Katowice pośrednia Hans Wiblishauser (D) Exc.1, CWC
15.03.2009 CWC Jarosław pośrednia Maria Bruska (PL) Exc.1, CWC, BOS
CHAMPION BIAŁORUSII
08.03.2009 CACIB Mińsk, Białoruś otwarta Petr Rehanek (SK) Exc.1, CAC
07.03.2009 CACIB Mińsk, Białoruś otwarta Marek Lewandowski (PL) Exc.1, CAC
25.01.2009 CACIB Trenczyn, Słowacja otwarta Jaromir Dostal (CZ) Exc.1, CAC
18.01.2009 CACIB Tromostovje, Słowenia championów Niksa Lemo (HR) Exc.1, CAC
17.01.2009 CACIB Ljubljana, Słowenia championów Rajko Rotner (SLO) Exc.1, CAC
21.12.2008 CACIB Wilno, Litwa otwarta Gabriela Ridarcikova (SK) Exc.1, CAC
20.12.2008 CACIB Wilno, Litwa otwarta Juan Naveda Carerro (E) Exc.1, CAC
07.12.2008 CACIB Wels, Austria pośrednia Ivana Lupeckova (CZ) Exc.1
06.12.2008 CACIB Wels, Austria otwarta Mario Mayerhofer (A) Exc.2, res.CACA
CHAMPION BUŁGARII, GRAND CHAMPION BUŁGARII, BALKAN Champion
16.11.2008 CACIB Sofia, Bułgaria pośrednia Elena Jordanova (BG) Exc.1, CAC, res.CACIB
15.11.2008 CACIB Sofia, Bułgaria pośrednia Hans Bierwolf (A) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
09.11.2008 CACIB Poznań młodzieży Cristian Stefanescu (RO) Exc.2,
Vice Młodzieżowy Zwycięzca Polski
25.10.2008 CAC Rakvere, Estonia młodzieży Were Hubenthal (N) Exc.2
12.10.2008 CWC Nowy Dwór Mazowiecki otwarta Luis Pinto Teixeira (P) Exc.1, CWC
04.10.2008 Europejska Wystawa Psów Rasowych
Budapeszt, Węgry
młodzieży Istvan Csepai (H) Exc.
03.10.2008 HDK Europa Dobermann Club Show
Budapeszt, Węgry
młodzieży Hans Wiblishauser (D) Exc.2
28.09.2008 CACIB Wrocław pośrednia Andrzej Kaźmierski (PL) Exc.3
13.09.2008 Klubowa Wystawa Dobermanów
Bytom
pośrednia Zbigniew Ostrowski (PL) Exc.
31.08.2008 CACIB Debrecen, Węgry pośrednia Zoltan Vatai (SCG) Exc.3
30.08.2008 CACIB Debrecen, Węgry pośrednia Dr Gere Tibor (SCG) Exc.2, res.CAC
24.08.2008 CWC Radom pośrednia Bogusława Szydłowicz (PL) Exc.2
20.07.2008 CWC Nowy Sącz młodzieży Dorota Pawlikowska-Rosół (PL) Exc.1, Junior Winner, Best Junior, BOB
12.07.2008 CACIB Warszawa młodzieży Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL) Exc.1, Junior Winner
03.07.2008 Światowa Wystawa Psów
Sztokholm, Szwecja
młodzieży H. Jorgen (DK) Exc.
30.06.-01.07.2008 IDC Sztokholm, Szwecja młodzieży Thord Bystrom (S) Vg.
MŁODZIEŻOWY CHAMPION LITWY
22.06.2008 CAC Marijampole, Litwa młodzieży Svetlana Postarnakova (LT) Exc.1, JCAC, Best Junior
MŁODZIEŻOWY CHAMPION ŁOTWY
14.06.2008 CACIB Ozolnieki, Łotwa młodzieży Ekaterina Sanashenko (RUS) Exc.1, JCAC
08.06.2008 CWC Lublin młodzieży Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL) Exc.1, Junior Winner, Best Junior
01.06.2008 Klubowa Wystawa Dobermanów
Tallinn, Estonia
młodzieży Allan Berling Christensen (DK) Exc.
31.05.2008 CACIB Tallinn, Estonia młodzieży Jadranka Smojever-Selimovic (HR) Exc.4
11.05.2008 CACIB Budapeszt, Węgry młodzieży Janos Torok (H) Exc.2
10.05.2008 CACIB Budapeszt, Węgry młodzieży Jozsef Trummer (H) Exc.1, HPJ
MŁODZIEŻOWY CHAMPION UKRAINY
27.04.2008 CACIB Kijów, Ukraina młodzieży Shamil Abrakimov (RUS) Exc.2
26.04.2008 CACIB Kijów, Ukraina młodzieży Igor Semenenko (UA) Exc.1, JCAC, Best Junior
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
20.04.2008 CWC Lublin młodzieży Joanna Szczepańska-Korpetta (PL) Exc.1, Junior Winner, Best Junior
05.04.2008 CWC Nowy Dwór Mazowiecki młodzieży Andrzej Szutkiewicz (PL) Exc.1, Junior Winner, Best Junior
30.03.2008 CAC Nitra, Słowacja młodzieży Linda Volarikova (SK) Exc.2
29.03.2008 CACIB Katowice młodzieży Patricia Nemirovsky-Alsina (ARG) Exc.1, Junior Winner,
Kwalifikacja Qruft's 2009
16.03.2008 CACIB Wilno, Litwa młodzieży Avi Marshak (ISR) Exc.1, JCAC
15.03.2008 CACIB Wilno, Litwa młodzieży Viktoras Avtusko (LT) Exc.1, Junior Winner,
Młodzieżowy Zwycięzca Litwy
09.03.2008 CWC Jarosław młodzieży Wiesław Boryczko (PL) Exc.1, Junior Winner
01.03.2008 CAC Dauhavplis, Łotwa młodzieży Vladimir Aleksandrov (RUS) Exc.2
13.01.2008 CACIB Tromostovje, Słowenia szczeniąt George Schogol (GEO) Vp.1, Best Puppy
12.01.2008 CACIB Ljubljana, Słowenia szczeniąt Karl P. Reisinger (A) Vp.1, Best Puppy, BIS Puppy II
17.09.2007 Klubowa Wystawa Dobermanów
Radom
baby Elena Ivleva, Marc c.d. Meutter Vp.1

POWRÓT