Tira Vento MEXICANA - WYSTAWY

RODOWÓD WYSTAWY SZKOLENIE GALERIA

 

Data Wystawa Klasa Sędzia Ocena
CHAMPION POLSKI WETERANÓW
12.09.2015 CWC Warszawa weteranów Aleksandra Buks-Ziółkowska (PL) Exc.1, Najlepszy Weteran, BOB
22.08.2015 CACIB Sopot weteranów Andrzej Mania (PL) Exc.1, Najlepszy Weteran
14.06.2015 CWC Lublin weteranów Małgorzata Jabłońska (PL) Exc.1, Najlepszy Weteran, BOB
20.02.2011 CACIB Presov, Słowacja użytkowa Stefan Stefik (SK) Exc.3
CHAMPION MOŁDAWII
05.12.2010 CACIB Kiszyniów, Mołdawia użytkowa Borys Aleksandrov (UA) Exc.2, res.CAC
04.12.2010 CACIB Kiszyniów, Mołdawia użytkowa Sergij Slukin (UA) Exc.1, CAC
12.09.2010 CAC Presov, Słowacja championów Flera Cejkovska (RUS) Exc.2, res.CAC
CHAMPION CHORWACJI
25.07.2010 CACIB Split, Chorwacja championów Mladen Ercegovic (SRB) Exc.2, res.CAC
23.07.2010 CACIB Split, Chorwacja championów Cristian Stefanescu (RO) Exc.1, CAC
CHAMPION CZARNOGÓRY
21.7.2010 CAC Kotor, Czarnogóra championów Zoltan Vatai (SRB) Exc.1, CAC
INTERNATIONAL CHAMPION
20.07.2010 CACIB Cetinje, Czarnogóra championów Tobor Gere (SRB) Exc.1, CAC, CACIB
29.11.2009 CACIB Budapeszt, Węgry championów Paula Heikkinen-Leikonen (FIN) Exc.1, CAC
28.11.2009 CACIB Budapeszt, Węgry championów Gyorgy Hartmann (H) Exc.2, res.CAC
15.11.2009 CACIB Kielce championów Viera Staviarska (SK) Exc.2
04.10.2009 CWC Nowy Dwór Mazowiecki championów Andrzej Szutkiewicz (PL) Exc.3
27.09.2009 CACIB Wrocław championów Małgorzata Zakrzewska (PL) Exc.1, CWC
20.09.2009 CAC Mateszalka, Węgry championów Tanos Torok (H) Exc.1, CAC
19.09.2009 CWC Łódź championów Jesper Andersson (S) Exc.2
12.09.2009 CWC Warszawa championów Garcia Abad Jose Manuel (E) Exc.1, CWC
05-06.09.2009 IDC'2009
Seregelyes, Węgry
championów Dr Pierluigi Pezzano (I) Exc.
29.8.2009 CACIB Białystok championów Inese Pablaka (LV) Exc.4
23.08.2009 CACIB Wels, Austria championów Horst Kliebenstein (D) Exc.2
22.08.2009 CACIB Wels, Austria championów Hans Wiblishauser (D) Exc.3
26.07.2009 CACIB Split, Chorwacja championów Zlatko Kraljic (HR) Exc.1, CAC
25.07.2009 CAC Split, Chorwacja championów Javier Sanchez (E) Exc.1, CAC
24.07.2009 CACIB Split, Chorwacja championów Hans v.d. Berg (NL) Exc.1, CAC, res.CACIB
23.07.2009 CAC Split, Chorwacja championów Eugeny Kalpauskas (RUS) Exc.1, CAC
CHAMPION ESTONII
12.07.2009 CAC Valga, Estonia championów Evert Wieldraaijer (NL) Exc.1, BEST FEMALE, CQ, BOS
11.07.2009 CAC Priekuli, Estonia championów Juta Haranen (EST) Exc.1, CW, BEST FEMALE, BOS
14.06.2009 CWC Lublin otwarta Igor Semenenko (UA) Exc.1, CWC
07.06.2009 CAC Kaunas, Litwa championów Maria Bruska (PL) Exc.1, CAC, BOS
24.05.2009 CWC Radom championów Ryszard Broll (PL) Exc.1, CWC
17.05.2009 CWC Bydgoszcz championów Ramune Kazlauskaite (LT) Exc.1, CWC
16.05.2009 Klubowa Wystawa Dobermanów
Bydgoszcz
championów Mario Mayerhofer (A) Exc.2
CHAMPION SERBII
10.05.2009 CACIB Paracin, Serbia championów Zoltan Vatai (SRB) Exc.1, CAC
09.05.2009 CACIB Sivac, Serbia championów Zoran Lolic (SRB) Exc.1, CAC, res.CACIB
CHAMPION UKRAINY
03.05.2009 CAC Lwów, Ukraina championów Carmen Gil Polo (E) Exc.1, CAC
02.05.2009 CACIB Lwów, Ukraina pośrednia Witalij Chizniak (UA) Exc.2, res.CAC
CHAMPION POLSKI
19.04.2009 CWC Lublin championów Bożena Kowalska-Malitka (PL) Exc.1, CWC, BOS
04.04.2009 CWC Nowy Dwór Mazowiecki pośrednia Barbara Szczepkowska (PL) Exc.1, CWC, BOS
29.03.2009 CAC Nitra, Słowacja pośrednia Tibor Havelka (SK) Exc.2
28.03.2009 CACIB Luksemburg pośrednia Bojan Matakovic (HR_ Exc.4
15.03.2009 CWC Jarosław pośrednia Maria Bruska (PL) Exc.1, CWC
21.03.2009 CACIB Katowice pośrednia Hans Wiblishauser (D) Exc.
CHAMPION BIAŁORUSI
08.03.2009 CACIB Mińsk, Białoruś pośrednia Petr Rehanek (CZ) Exc.1, CAC
07.03.2009 CACIB Mińsk, Białoruś pośrednia Marek Lewandowski (PL) Exc.2
01.03.2009 Wystawa Championów
Leszno
championów Zbigniew Ostrowski (PL) Exc.1, CWC, BOS, BOB,
CHAMPION OF CHAMPION'S
25.01.2009 CACIB Trenczyn, Słowacja championów Jaromir Dostal (CZ) Exc.1, CAC, res.CACIB
18.01.2009 CACIB Tromostovje, Słowenia championów Niksa Lemo (HR) Exc.1, CAC
17.01.2009 CACIB Ljubljana, Słowenia championów Rajko Rotner (SLO) Vg.
21.12.2008 CACIB Wilno, Litwa championów Gabriela Ridarcikova (SK) Exc.4
20.12.2008 CACIB Wilno, Litwa championów Naveda Carerro (E) Exc.4
25.11.2008 CAC Rakvere, Estonia pośrednia Were Hunenthal (N) Exc.2
CHAMPION BUŁGARII, GRAND CHAMPION BUŁGARII, CHAMPION BAŁKAN
16.11.2008 CACIB Sofia, Bułgaria pośrednia Elena Jordanova (BG) Exc.1, CAC, CACIB
15.11.2008 CACIB Sofia, Bułgaria pośrednia Hans Bierwolf (A) Exc.1, CAC, CACIB
09.11.2008 CACIB Poznań młodzieży Cristian Stefanescu (RO) Exc.1, Junior Winner, Best Junior
Młodzieżowy Zwycięzca Polski
12.10.2008 CWC Nowy Dwór Mazowiecki pośrednia Luis Pinto Teixeira (P) Exc.1, CWC
17.09.2007 Klubowa Wystawa Dobermanów
Radom
baby Elena Ivleva, Marc v.d. Meutter Vp.1, Best Baby
         
         

POWRÓT