FEEL FREE Avendesora Poland (FCI)
WYSTAWY / DOG SHOWS

RODOWÓD WYSTAWY POTOMSTWO GALERIA

 

Date Show Class Judge Note
17.09.2017 Polish Club Show for Spaniels and Waterdogs
Wawrzkowizna
open Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL) Exc.1, CWC
10.06.2017 CWC Wšwolnica champion Krzysztof Czechowski (PL) Exc.1, CWC, BOB
21.05.2017 CACIB Rzeszów champion Grzegorz Weron (PL) Exc.1, CWC, CACIB, BOB
09.04.2017 CWC Nowy Dwór Mazowiecki champion Maria Zasada (PL) Exc.1, CWC, BOB
CHAMPION SERBII / CHAMPION OF SERBIA
26.03.2017 CACIB Vrsac, Serbia intermediate Savo Vujovic (MNE) Exc.1, CAC, CACIB, BOS
25.03.2017 CACIB Bogatic, Serbia intermediate Marta Sipos (SRB) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
18.03.2017 CACIB Katowice intermediate Exc.1, CWC
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI / POLISH JUNIOR CHAMPION
11.12.2016 CACIB Lublin youth Andrzej Stępiński (PL) Exc.1, Junior Winner
27.11.2016 Klubowa Spanieli i Psów Dowodnych
Bydgoszcz
youth Pavel Sulcek (CZ) Exc.2
30.10.2016 CACIB Poznań
Poland Winner 2016
youth Eugenia Fendler (PL) Exc.2,
vice Poland Junior Winner 2016
02.10.2016 CWC Rybnik youth Krystyna Opara Exc.1, Junior Winner, Best Junior, BOB
BOG 4
01.10.2016 CWC for Hunting Dogs - Rybnik youth Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL) Exc.1, Junior Winner, Best Junior
10.09.2016 CACIB Osijek, Croatia youth Adriano Kandias (RS) Exc.1, JCAC, JBOS
Cruft's Qualification 2017
26.08.2016 European Dog Show
Bruxell, Belgium
puppy Inga Siil (EE) Vp.2

photo

26.06.2016
Afternoon
European Spaniel Special Show
Antwerpen, Belgium
puppy Stewart Cummings (IRL) Vp.1, Best Puppy,
BIS Puppy 3
26.06.2016
Morning
European Spaniel Special Show
Antwerpen, Belgium
puppy Lizette Delvaux (B) Vp.1, Best Puppy,
BIS Puppy 2
21.08.2016 CWC 8 Grupy FCI Sopot puppy Elżbieta Sobieszczańska (PL) Vp.1, Best Puppy
BIS Puppy I
20.08.2016 CACIB Sopot puppy Viera Vitkova (SK) Vp.1, Best Puppy

photos

15.05.2016 CACIB ŁódŸ minor puppy Bertil Lundgren (S) Vp.1, Best Minor Puppy

photo

10.04.2016 CWC Nowy Dwór Mazowiecki baby Yurii Gergel (UA) Vp.2