Stay in Style TOFFI - WYSTAWY

RODOWÓD WYSTAWY SZKOLENIE GALERIA

 

Data Wystawa Klasa Sędzia Ocena
Champion POLSKI
10.06.2018 CWC Wawolnica otwarta Ewa Sitkiewicz (PL) Exc.1, CWC
04.02.2018 CACIB Bydgoszcz otwarta Marina Kovalenko (RUS) Exc.2
07.01.2018 CACIB Celje
Słowenia
pośrednia Igor Mioć (HR) Exc.1, CAC, res.CACIB
22.10.2017 CACIB Poznań
"Zwycięstwo Polski 2017"
otwarta Anna Rogowska (PL) Exc.1, CWC
20.08.2017 CACIB Białystok otwarta Małgorzata Hałas (PL) Exc.1
09.07.2017 CACIB Warszawa pośrednia Georgiy Onishchenko (UA) Exc.1, CWC
02.07.2017 CACIB Velka Ida, Słowacja pośrednia Jaroslav Matyas (SK) Exc.1, CAC
01.07.2017 CACIB Velka Ida, Słowacja pośrednia Volodymyr Shiyan (UA) Exc.1, CAC
Młodzieżowy Champion POLSKI
10.06.2017 CAC Wąwolnica

1,2 & 8 FCI Group

młodzieży Liliana Bachurzewska (PL) Exc.1, Zwycięzca Młodzieży
Młodzieżowy Champion CZARNOGÓRY
Młodzieżowy Champion MACEDONII
28.05.2017 CACIB Gevgelija, Macedonia młodzieży Mariano di Chicco (I) Exc.1, JCAC
27.05.2017 CACIB Gevgelija, Macedonia młodzieży Savvas Tzegas (GR) Exc.1, JCAC
26.05.2017 CACIB Bijele Polje, Czarnogóra młodzieży Barbara Macchia (I) Exc.1, JCAC
20.05.2017 CACIB Rzeszów młodzieży Andrzej Mania (PL) Exc.3
09.04.2017 CWC Nowy Dwór Mazowiecki młodzieży Adam Ostrowski (PL) Exc.1, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior
08.04.2017 Klubowa Wystawa Sznaucerów, Pinczerów, Dobermanów i Czarnych Terierów
Nowy Dwór Mazowiecki
młodzieży Irina Poletaeva (FIN) Vg.2
18.03.2017 CACIB Katowice młodzieży Fernando M. Rodrigues (PT) Vg.
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Mołdawii 2017,
Kwalifikacja Cruft's 2018,
Młodzieżowy Champion MOŁDAWII, Młodzieżowy Grand Championat Mołdawii
Młodzieżowy Championat BASARABIEI
12.02.2017 CACIB Kiszyniów
Mołdawia
młodzieży Vitalij Belskyj Exc.1, JCAC
12.02.2017 CAC Kiszyniów
Mołdawia
młodzieży Liudmila Lavrova (MD) Exc.1, JCAC
11.02.2017 CAC Kiszyniów
Mołdawia
młodzieży   Exc.1, JCAC
11.02.2017 CACIB Kiszyniów
Mołdawia
młodzieży Olga Polunina (MD) Exc.1, JCAC
10.02.2017 CACIB Kiszyniów
Mołdawia
młodzieży Leonid Sivak (MD) Exc.1, JCAC
10.12.2016 CACIB Lublin młodzieży Richard Kinsey (BG) Exc.1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
BIS Junior 2
30.10.2016 CACIB Poznań szczeniąt Andrzej Szutkiewicz (PL) Vp.1, Najlepsze Szczenię
02.10.2016 CWC Rybnik szczeniąt Ewa Sitkiewicz (PL) Vp.1, Najlepsze Szczenię
21.08.2016 Krajowa Wystawa 2 Grupy FCI
Sopot
młodsze szczenię Aleksandra Sękowska-Miros Vp.1, Najlepsze Młodsze Szczenię
BIS Młodszych Szczeniąt 1
20.08.2016 CACIB Sopot młodsze szczenię Ramune Kazlauskaite (LT) Exc.1, Najlepsze Młodsze Szczenię